ceturtdiena, 2014. gada 30. janvāris

Atskaite par Sports Dircet pasūtījumu

Beidzot šodien saņēmu savu maisu ar drēbēm. Gaidīju, ka būs kastē, bet nē, viss salikts melnā maisā. Visvairāk gaidīju džinsa bikses, jo nekad nebiju pirkusi bikses internetā. Jau veikalā grūti atrast īsto izmēru, kur nu vēl nemērot un pasūtot internetā.
Esmu 174cm gara, svars 67kg, augšā izmērs starp S un M , lejas daļā starp M un L .
Džinsa bikses -80%
Ņēmu izmēru 29W 34L , derēja ļoti labi. Jostas vietā mazliet par platu, noteikti likšu jostu, ja būtu pasūtījusi izmēru mazākas, noteikti nederētu, būtu par šauru. Garums ideāls, man problēmas atrast bikses ar normālu garumu, lai nerēgotos potītes :) Nākamajā pasūtījumā noteikti iekļaušu vēl bikses, pamazām atjaunoju savu drēbju skapi pavasarim.


Fantastiska krūze


Man kā lielai kafijas mīļotājai ideāla krūze, jo tā ir ļoti liela ( 500ml )

Pasūtīju S (10) izmēru, gribētos mazliet mazāku, bet ir labi. Kvalitāte nešķiet baigi labā, priecājos, ka nepirku pa pilnu cenu. Vēlreiz noteikti neņemtu.

Anetei ir 13 mēneši, auguma garums 76 cm, svars ap 9kg, slaida dāmīte. Ņēmu 12-18m izmēru , vēl mazliet par lielu, bet uz pavasara beigām vajadzētu derēt. Patīk kvalitāte, silts,auduma kreisā puse ir mīksta. Noteikti pasūtītu vēlreiz, nenožēloju.

Ņēmu M izmēru, biksēm parasti pērk 32/32 . Pirku ar domu, lai mīļotajam ir mājas bikses. Patīk kvalitāte, arī ir siltas, arī šim audumam kreisā puse ir mīksta, ļoti labi ziemā un visos citos gada laikos, kad ir vēss un drēgns. Vīrietis savu spriedumu vēl nav devis, bet gan jau akceptēs, lielas izvēles nav , nēsās :)


Ņēmu izmēru C5, ar domu, lai der vasarā. Iekšpuses garums ir gandrīz 14 cm. Ļoti patīk kā vizuāli izskatās, dzīvē pievilcīgākas nekā bildē. Noteikti ņemtu vēlreiz.

Ņēmu 10 (S) izmēru, der. Kvalitāte atkal liek saraukt degunu, bet par tādu cenu, lai iet, pa mājām nēsāt varēs. Otreiz nepasūtītu.

Nekad iepriekš nav tāda nēsāta, tādēļ nevarēšu neko sīkāk aprakstīt. 

Parasti nēsā starp S un M , pasūtīju M. Izskatās ļoti liels M, vajadzēja pasūtīt S izmēru. Bet kvalitāte šķiet ļoti laba un visā visumā jaka apmierina.

Ņēmu 10 (S) izmēru, prasās mazāku, tāds ļoti brīvs. Uzreiz uzvilku, ļoti silts un mīksts, patīk. Kvalitāte laba, nenožēloju, ka pasūtīju. Noteikti pasūtītu vēlreiz tikai izmēru mazāku.
Kopējās izmaksas pasūtījumam bija 56.29 GBP , kas ir aptuveni 67.57 EUR , šajā summā ir iekļauta arī piegādes maksa 8.99 GBP .
Tā nu man gāja ar pirmo pasūtījumu. Noteikti pasūtīšu atkārtoti, rūpīgāk izvēlēšos t-kreklus un ņemšu 8 izmēru augšdaļām. Priecē, ka esmu sapratusi kāds ir izmērs džinsa biksēm, nebaidīšos pasūtīt Lee Cooper sieviešu džinsa bikses.

2 comments :

Anonīms teica...

Arī esmu tur pasūtijis.par mazu naudu var nopirkt labas lietas

Kristine teica...

Marta beigās taps nākamais pasūtījums pavasara/vasaras preces :)

 
;